
Хлібниця Edenberg із нержавіючої сталі з пластиковою кришкою 37,5 х 28 х 18,5 см чорний мармур (EB-104)
1 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-104
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хлібниця з нержавіючої сталі із пластиковою кришкою, чудово зберігає свіжість хлібобулочних виробів. Відрізняється міцністю та довговічністю, проста та зручна у використанні. Особливості хлібниці Edenberg EB-104W: - кришка з пластику, м'яко відкривається та закривається - легко чиститься - використовувані матеріали є екологічними та гігієнічними - міцна та стійка до пошкоджень - функціональний та естетичний дизайн - призначена для зберігання всіх видів хліба. Розміри: 37,5 х 28 х 18,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴





