
Каструля-казан із литого алюмінію Kamille 6.2 л з гранітним антипригарним покриттям та кришкою (KM-4427)
1 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-4427
Каструля з антипригарним покриттям "граніт" Kamille - ексклюзивна пропозиція нашого інтернет-магазину. Завдяки міцному антипригарному покриттю такий котел стійкий до механічних дій, за рахунок чого значно збільшується термін його служби. Каструля нагрівається рівномірно, не створюючи перегріті ділянки та холодні краї, навіть у тих випадках, коли процес приготування їжі йде на невеликому вогні. В результаті скорочується час приготування страви та зменшується ризик їсти суміш недосмаженої або пересмаженої їжі. Вже після першого використання каструлі з антипригарним покриттям Ви дивуватиметеся, як могли обходитися без нього раніше.
Матеріал: алюміній.
Кришка: жароміцне скло.
Об'єм: 6,2 л
Внутрішній діаметр: 24 см.,
Висота: 16,5 см.
Антипригарне покриття: граніт.
Тип дна: багатошарове.
Мірна шкала: ні.
Тип ручок: литі (цільнолиті).
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Колір сірий.
особливості:
сучасний стильний дизайн
відмінні антипригарні якості
кришка з отвором для випуску пари та металевим обідком, що запобігає сколам
ручка з покриттям soft-touch
абсолютна безпека для здоров'я людини
відрізняється високою міцністю та довговічністю
простий та зручний у використанні
Використання:
на індукційній плиті
на скляно-керамічній плитці
на електричній плиті
на газовій плиті
у посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Висота каструлі без кришки | 16.5 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 6.2 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.2 л |
- Ціна: 1 340 ₴









