
Форма для запікання Kamille з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям 30.3*26.7*6 см Чорний мармур (KM-6035A)
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-6035A
Форма для запікання Kamille - дуже зручна і практична, прекрасно підходить для використання в домашніх умовах, а так само просто незамінна на професійній кухні. Форма виконана з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям "мармур" і відрізняється своєю міцністю і зносостійкістю. У такій формі дуже зручно готувати різні запіканки і пироги, лазанью, овочеві, рибні або м'ясні страви. Маючи у себе на кухні таку форму, Ви завжди зможете порадувати своїх рідних і близьких смачною і корисною їжею!
Форма: квадратна.
Матеріал форми: вуглецева сталь.
Матеріал ручок: силікон.
Розміри: 30.3*26.7*6 см
Конструкція форми: цільна.
Антипригарне покриття: так.
Тип духовки: газова, електрична.
Використання в мікрохвильовій: ні
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Упаковка: ярлик, пе-пакет.
Особливості:
сучасний стильний дизайн
зручний і практичний розмір
надійність і довговічність у використанні
має чудові антипригарні якості
відрізняється високою теплопровідністю, що забезпечує швидке нагрівання і рівномірний розподіл температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 267 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 499 ₴





