
Каструля з кришкою Ofenbach 2.4 л з нержавіючої сталі та порожнистими ручками для індукції та газу (100512)
625 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100512
Каструля Ofenbach – потрібна та незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має чудовий зовнішній вигляд, оснащена 5-шаровим капсульним дном і відрізняється високою міцністю та довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля служитиме Вам дуже довго і принесе лише задоволення від використання.
Каструля 2,4 л з кришкою.
Розмір: 18 * 10,5 см.
Матеріал: нержавіюча сталь.
матеріал кришки: термостійке скло.
Підходить для всіх типів плит.
Підходить для посудомийної машини.
особливості:
виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, корозії, що не піддається, і потьмянінню.
ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зношування.
має 5-шарове капсульне дно
відрізняється високою теплопровідністю та розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання та тривале утримання тепла
всередині каструлі є мірна шкала
з'єднання ручок виконано клепковим способом
на кришці передбачено отвір для виходу пари
зовнішня поверхня із дзеркально-сатиновим поліруванням
підходить для всіх видів плит
підходить для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики та елементи упаковки, ретельно вимити та просушити
після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити та просушити
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби та металеві щітки
Використання та правила безпеки:
не піддавати різким змінам температури
не залишати порожню каструлю на вогні
уникати попадання полум'я на ручку та бічні стінки
не використовувати гострі металеві аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 2.4 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Сталевий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 2.4 л |
- Ціна: 625 ₴










