-
Форма для запікання Ofenbach - дуже зручна та практична, чудово підходить для використання в домашніх умовах, а також просто незамінна на професійній кухні. Форма виконана з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям "мармур" і відрізняється своєю міцністю та зносостійкістю. У такій формі дуже зручно готувати різні запіканки та пироги, лазання, овочеві, рибні чи м'ясні страви. Маючи у себе на кухні таку форму, Ви завжди зможете порадувати своїх рідних та близьких смачною та корисною їжею!
Форма: Прямокутна.
Матеріал форми: вуглецева сталь.
Розміри: 28*15.7*6.8см
Конструкція форми: цільна.
Антипригарне покриття: так.
Тип духовки: газова, електрична.
Використання в мікрохвильовій печі: ні.
Підходить для миття у посудомийній машині: так.
Упаковка: ярлик, пе-пакет.
особливості:
сучасний стильний дизайн
зручний та практичний розмір
надійність та довговічність у використанні
має відмінні антипригарні якості
відрізняється високою теплопровідністю, що забезпечує швидке нагрівання та рівномірний розподіл температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 68 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 157 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 175 ₴






