
Сушарка для посуду Kamille 37*33*13,5 см із хромованої сталі з піддоном Фіолетова (KM-0763C)
455 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM-0763C
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серед обов'язкових кухонних атрибутів одне з почесних місць має займати сушарка для посуду, яка позбавить Вас від нудного протирання посуду рушником.
Матеріал: сталь із хромованим покриттям
Комплект включає: один пластиковий піддон, підставку для ложок та виделок.
Тип сушіння: настільна
Кількість рівнів сушіння: один.
Колір піддону: фіолетовий
Розмір, див: 37*33*13,5
особливості:
допомагає заощаджувати місце на кухні
знімний піддон дозволяє легко видаляти надлишок води.
додаткові частини можна використовувати окремо
проста і зручна у використанні та догляді
доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


