
Каструля із нержавіючої сталі Kamille 4 л зі скляною кришкою (KM-5414)
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5414
Каструля Kamille – потрібна та незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів із використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має чудовий зовнішній вигляд, оснащена багатошаровим капсульним дном і відрізняється високою міцністю та довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля буде служити Вам дуже довго і принесе лише задоволення від використання.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Кришка: жароміцне скло.
Діаметр: 22 см
Об'єм: 4 л
Тип дна: багатошарове індукційне.
Спосіб кріплення ручок: клепове з'єднання.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Тип плити: електрична, склокерамічна, газова, індукційна.
Підходить для миття у посудомийній машині: так.
особливості:
виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, не піддається корозії та потьмянінню.
ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зношування.
має багатошарове капсульне дно.
відрізняється високою теплопровідністю та розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання та тривале утримання тепла.
з'єднання ручок виконано клепковим способом
на кришці передбачено отвір для виходу пари
зовнішня поверхня із дзеркально-сатиновим поліруванням
підходить для всіх видів плит
підходить для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики та елементи упаковки, ретельно вимити та просушити.
після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити та просушити
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби та металеві щітки.
Використання та правила безпеки:
не піддавати різким змінам температури
не залишати порожню каструлю на вогні
уникати попадання полум'я на ручку та бічні стінки
не використовувати гострі металеві аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр під кришку | 22 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 750 ₴



