-20%

Каструля з кришкою Edenberg 3.9 л 24х10.5см алмазне антипригарне покриття литий алюміній (EB-3486)
1 187,50 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-3486
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля із кришкою,
Об'єм: 3.9 л 24х10.5см
Сучасний ергономічний дизайн;
Високоякісний литий алюміній,
Всередині: алмазне антипригарне покриття,
Зовні: чорний термостійкий корпус,
Кришка з силіконовим обідком та силіконовою ручкою.
М'яка ручка для зручного перенесення,
Кришка з вогнетривкого скла,
Простота та зручність у використанні та догляді,
Легко очистити, індукційне дно,
Підходить для всіх типів плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Бакеліт |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 3.9 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Потовщене дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Знімна ручка | Немає |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Основні атрибути | |
| Діаметр | 24 |
| Тип посуду | Каструля |
| Антипригарне покриття | DIAMOND |
| Матеріал посуду | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



