Зручне пристосування для заточування керамічних та сталевих ножів у домашніх умовах. Алмазні абразиви в точильних дисках забезпечують ефективне та якісне заточування. Завдяки точно заданим кутам заточування і рівномірній роботі точильних дисків, із заточуванням ножа впорається навіть початківець. Змінний блок з алмазними дисками продовжує термін використання точилки. Працює від 220V, потужність двигуна 18W.
Характеристики:
Зернистість – заточування 600 грит, шліфування 1000 грит.
Кут заточування - 19 градусів
Довжина (мм): 204
Ширина (мм): 93
Товщина (мм): 60
Розмір упаковки (см): 23,3×18,2×8,8
Вага нетто (г): 537
Вага брутто (г): 776
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Вага | 537 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алмаз Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴






