
Хлібниця Edenberg на дерев'яній основі із пластиковою кришкою чорна 37x26x22 см (EB-091)
1 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-091
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хлебница EDENBERG EB-091,
Дерев'яна основа,
Пластмасова кришка,
Сучасний естетичний дизайн,
Вирізняється високою міцністю і довговічністю
Проста і удобна в використання,
Розмір: 37x26x22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴







