
Гусятниця овальна Edenberg 8 л 38x25x12.8 см з мармуровим антипригарним покриттям (EB-9173)
1 498,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-9173
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гусятниця EDENBERG EB-9173 виготовлена з литого алюмінію з антипригарним покриттям з мармуру. Каченята призначена для тушкування страв та ідеальна для приготування птиці. Потовщене дно посуду рівномірно прогріває та довго зберігає тепло.
Характеристики гусниці EDENBERG EB-9173
- Розміри: 38х25см, висота 12,8см
- Ємність: 8 літрів
- Литий алюміній із мармуровим покриттям
- Дуже просте чищення
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Для всіх джерел тепла також для індукції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без кришки | 128 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,75 ₴




