
Хлібниця Edenberg 35.5x23x18.5см із 3 баночками нержавіюча сталь із дерев'яною кришкою чорна (EB-161)
1 675 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-161
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хлібниця з 3 баночками,
хлібниця металева з дерев'яною кришкою
3 банки з неіржавкої сталі з дерев'яною вакуумною кришкою
Кольори — чорний і білий
розмір хлібниці: 35.5x23x18.5 см
Розмір баночок діаметр 11.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 35.5 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴




