Хлібниця з міцним корпусом, який захищений від подряпин, сторонніх пошкоджень. Має оригінальний сучасний дизайн, завдяки якому виріб прикрасить інтер'єр будь-якої кухні. В комплекті хлібник і три баночки з написами: цукор, кава, чай. Виріб забезпечить якісне зберігання хлібобулочних виробів та сипучих. Є ДВА КОЛЬОРИ . Бежевий і чорний.
На даний момент в наявності лише чорного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Накладна |
| Довжина | 26.5 см |
| Ширина | 44.5 см |
| Висота | 17.5 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Edenberg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406,25 ₴





