Хлібниця з неіржавкої сталі
Зовнішня поверхня з емалевим покриттям,
Легко відкривається й закривається,
Преміум'якість,
Стильний елегантний дизайн,
Розміри: 39x28x18.5 см.,
Чорний + сталевий колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 39 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062,50 ₴







