
Хлібниця Edenberg із нержавіючої сталі з пластиковою кришкою 37,5 х 28 х 18,5 см білий мармур (EB-104)
1 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-104
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Це стильна та зручна хлібниця з елегантним дизайном – вона чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні. Поверхня добре захищена від подряпин та деформацій, завдяки чому виріб послужить Вам довгу та ефективну службу. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, а кришка із пластику. Після експлуатації хлібниця легко очищається від залишків та крихт хлібобулочних виробів. Кухонний прилад має невеликі компактні розміри. Також є два колірні варіанти даної хлібниці - білий та чорний.
Характеристики хлібниці Edenberg EB-104
- Тип: хлібниця
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Кришка: із пластику
- Розміри: 37,5 x 28 x 18,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 37.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴






