Дошка обробна двостороння Edenberg EB-11941 незамінна кухонна помічниця. Абсолютно екологічна. На ній не залишаються насічки від ножа та залишки продуктів, що перешкоджає розмноженню мікробів. Гладка поверхня не вбирає запахи та легко миється. Дошка довго слугуватиме на Вашій кухні.
- Обробна дошка має 2 довговічні поверхні для використання.
- Бамбук з одного боку.
- Інша сторона з твердого волокнистого пластику (Без БПА).
- Ідеально підходить для нарізання всіх видів овочів, фруктів, м'яса.
- Обробна дошка має отвори для підвішування для безпечного та зручного зберігання.
- Вбудована Ручка
- Діаметр — 29.8 см
- Товщина — 2.3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Довжина | 298 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 13 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 298 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







