
Хлібниця Edenberg бамбукова + нержавіюча сталь із двома кришками 35 x 23 x 21 см Біла (EB-135)
1 087,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-135
Хлібниця з неіржавкої сталі з двома кришками
Хлібниця з неіржавкої сталі з двома кришками Edenberg Біла EB-135 з нової преміальної серії, може прикрасити інтер'єр будь-якої кухні, водночас вона чудово зберігає свіжість хлібобулочних виробів. Корпус хлібниці виготовлений із високоякісної харчової неіржавкої сталі, яка є екологічно чистим і гігієнічним матеріалом. Дві кришки, завдяки яким неабияк розширюється можливість розмістити хлібницю на вашій кухні.
|
Виготовлена з корозійностійких матеріалів, має тривалий термін експлуатації |
|
Дві кришки, одна з бамбука, друга з неіржавкої сталі |
|
Велика місткість, достатньо місця для двох великих буханок |
|
Внутрішня поверхня дна покращує циркуляцію повітря всередині хлібниці Розміри 35 x 23 x 21 см |
|
Кришка має дуже м'який і приємний хід під час відкидання |
|
Подарункове паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 087,50 ₴






