
Хлібниця Edenberg 36.5x25x13.3 см з дерев'яною основою та кришкою з нержавіючої сталі Біла (EB-122)
1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-122
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хлібниця Edenberg з дерев'яною основою та кришкою з нержавіючої сталі EB-122
Хлібниця Edenberg з дерев'яною основою та кришкою з нержавіючої сталі може прикрасити інтер'єр будь-якої кухні, водночас вона чудово зберігає свіжість хлібобулочних виробів. Дерев'яна основа є екологічно чистим матеріалом, який допомагає зберігати свіжість хліба.
Кришка виготовлена з нержавіючої сталі має дуже м'який і приємний хід під час відкидання, проста та зручна у використанні.
Розмір: 36.5x25x13.3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 13.3 см |
| Довжина | 36.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




