
Ніж кухонний для хліба 230 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0055B)
2 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-0055B
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Призначення: Ніж для хліба
- Виробник: Samura
- Серия: Mo-V Stonewash
- Артикул: SM-0055B/K
- Матеріал леза: AUS-8
- Твердість леза (HRC): 58
- Кількість шарів сталі: 1
- Матеріал руків'я: G-10
- Довжина леза (мм): 230
- Довжина (мм): 370
- Ширина (мм): 36
- Товщина (мм): 28
- Розмір паковання (см): 42,5x8,3x3,4
- Вага нетто (г): 233
- Вага брутто (г): 340
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Довжина леза | 23 см |
| Довжина ножа | 37 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Тип | Ніж для хліба |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза, мм | 230 мм |
| Матеріал рукояті | G-10 |
| Призначення | Для хліба |
| Серія | Mo-V Stonewash |
| Твердість леза (HRC) | 58 |
| Тип леза | Штамп |
| Колір лез | Чорний |
| Колір рукояті | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴





