
Камінь точильний водний одношаровий зернистість 2000 Samura SWS-2000
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SWS-2000
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Артикул: SWS-2000
- Призначення: пристосування для заточування
- Вес, гр.: 312
- Довжина, мм: 185
- Ширина, мм: 65
- Товщина, мм: 19
- Зернистість, грит (1 бік): 2000
- Наявність підставки: так (гума)
- Тип каменю (заточкового пристосування): водний
Всі заточувальні камені Самура виготовлені з високоякісного корунду. Для різних операцій використовують каміння певної зернистості:
Грубе заточення – 240 – 600 грит
Чистове стандартне заточування – 600 – 2 000 грит
Виправлення шорсткостей - 3000 - 5000 грит
Полірування та остаточне шліфування ножа – 6000 – 8000 грит
Перед початком роботи водяний камінь необхідно ретельно зволожити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Вага | 312 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



