
Ніж кухонний універсальний 150 мм Samura 67 Damascus (SD67-0023M)
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD67-0023M
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Артикул: SD67-0023M
- Назва серії: 67 Damascus
- Тип ножа: європейського типу
- Призначення: універсальний
- Довжина леза, мм: 150
- Загальна довжина, мм: 261
- Матеріал клинка: дамаск
- Марка матеріалу клинка: VG-10/SUS-430
- Твердість, HRc: 61
- Покриття клинка: без покриття
- Заточка клинка: Shark
- Тип різальної крайки: рівна
- Форма заточування: симпатична двостороння
- Матеріал руків'я: Micarta
- Колір колодки: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 26 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Тип | Ніж універсальний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточка клинка | Shark |
| Матеріал рукояті | Мікарта |
| Призначення | Універсальні |
| Загальна довжина | 261 мм |
| Серія | 67 Damascus |
| Твердість, HRc | 61 |
| Колір рукояті | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





