
Ніж кухонний універсальний 125 мм Samura MO-V (SM-0021)
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-0021
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Призначення: Універсальний ніж
- Виробник: Samura
- Серия: Mo-V
- Артикул: SM-0021
- Матеріал леза: AUS-8
- Твердість леза (HRC): 58
- Кількість шарів сталі: 1
- Матеріал руків'я: G-10
- Довжина леза (мм): 125
- Довжина (мм): 251
- Ширина (мм): 30
- Товщина (мм): 22
- Розмір паковання (см): 31,7x6,8x2,7
- Вага нетто (г): 88
- Вага брутто (г): 158
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Довжина леза | 12.5 см |
| Довжина ножа | 25.1 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, гру | Всадний |
| Заточка клинка | Pro+ |
| Призначення | Універсальні |
| Загальна довжина, мм | Неіржавка сталь |
| Серія | Mo-V |
| Твердість, HRc | 59 |
| Колір рукояті | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴





