
Камінь точильний водний одношаровий зернистість 400 Samura (SWS-400)
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: SWS-400
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Артикул: SWS-400
- Призначення: пристосування для заточування
- Вес, гр.: 377
- Довжина, мм: 185
- Ширина (глибина), мм: 65
- Товщина, мм: 19
- Зернистість, грит (1 бік): 400
- Наявність підставки: так (гума)
- Тип каменю (заточкового пристосування): водний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зі звичайним лезом |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



