
Камінь точильний водний одношаровий зернистість 5000 Samura (SWS-5000)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: SWS-5000
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальні характеристики:
- Артикул: SWS-5000
- Призначення: пристосування для заточування
- Вес, гр.: 282
- Довжина, мм: 185
- Ширина (глибина), мм: 65
- Товщина, мм: 19
- Зернистість, грит (1 бік): 5000
- Наявність підставки: так (гума)
- Тип каменю (заточкового пристосування): водний
Всі заточувальні камені Самура виготовлені з високоякісного корунду. Для різних операцій використовують каміння певної зернистості:
Грубе заточення – 240 – 600 грит
Чистове стандартне заточування – 600 – 2 000 грит
Виправлення шорсткостей - 3000 - 5000 грит
Полірування та остаточне шліфування ножа – 6000 – 8000 грит
Перед початком роботи водяний камінь необхідно ретельно зволожити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Вага | 282 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SWS-5000 |
| Вага, гру | 282 |
| Довжина (ммм) | 185 |
| Зернистість, грит (1 бік) | 5000 |
| Наявність підставки | да (гума) |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина (глибина), мм | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



