
Камінь точильний водний комбінований зернистість 3000/8000 Samura SCS-3800/U
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: SCS-3800/U
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Артикул: SCS-3800/U
- Призначення: пристосування для заточування
- Вес, гр.: 670
- Довжина, мм: 185
- Ширина (глибина), мм: 65
- Товщина, мм: 32
- Зернистість, грит (1 бік): 3000
- Зернистість, грит (2 сторона): 8000
- Наявність підставки: так (гума)
- Тип каменю (заточкового пристосування): водний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Вага | 670 г |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (ммм) | 185 |
| Вага, гру | 670 |
| Артикул | SCS-3800/U |
| Зернистість, грит (1 бік) | 3000 |
| Зернистість, грит (2 боки) | 8000 |
| Товщина (мм) | 32 |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
| Наявність підставки | да (гума) |
| Ширина (глибина), мм | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴



