
Гусятниця овальна 3в1 Edenberg 8 л 38x24 см з мармуровим антипригарним покриттям з алюмінію (EB-9171)
2 248,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-9171
Зручна, практична овальна гусяниця Edenberg EB-9171 виготовлена з високоякісного литого алюмінію й має антипригарне мармурове покриття, кришку з жароміцного скла з отвором для виходу пари. Жаровня може використовуватися як сковорода та гриль одночасно.
Жароміцна кришка обладнана дозатором для олії, соусу або води, що дає змогу готувати страви в духовці без помішування. Овальна гусаниця Edenberg EB-9171 легко миється в посудомийній машині.
Особливості гусятниці Edenberg EB-9171:
- Обидві сторони мають мармурове покриття;
- Основа індукції;
- Жаровня може використовуватися як сковорода та гриль одночасно;
- Практична у використанні, легко чиститься і зберігає бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу;
- Жароміцна кришка обладнана дозатором для олії, соусу або води, що дає змогу готувати страви в духовці без помішування;
- Зручні термостійкі литі ручки з двох боків;
- Виготовлена з високоякісного литого алюмінію;
- Можна мити в посудомийній машині.
Комплектація:
- Гусятниця 38 х 25 см; Висота: 12.8 см;
- Жаровня 38 х 25 см;
- Кришка скляна з дозатором
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без кришки | 128 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 2 248,75 ₴






