
Каструля з нержавіючої сталі Kamille c сіткою для фритюру та скляною кришкою 6.5л 25см (KM-5625)
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5625
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля для фритюру Kamille виготовлена з високоякісних матеріалів з використанням новітніх технологій виробництва, завдяки чому вони підходять для інтенсивного щоденного використання, а їх естетичний зовнішній вигляд неодмінно підійде до дизайну Вашої кухні.
Матеріал каструлі: нержавіюча сталь.
Кришка: жароміцне скло.
Матеріал сітки: нержавіюча сталь.
Кількість предметів в наборі: 3.
Комплектація: каструля 6,5 л (Ø25*15см) сітка (Ø21*9см), кришка.
Спосіб кріплення ручок: клепочне з'єднання.
Тип ручок: порожнисті.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Обробка металу: дзеркальний/сатин.
Тип плити: електрична, склокерамічна, індукційна, газова.
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Упаковка: кольорова картонна коробка 27*16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Діаметр каструлі | 25 см |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 6.5 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 25 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








