
Каструля із нержавіючої сталі Kamille 2.4 л зі скляною кришкою (KM-5854)
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5854
Каструля Kamille — потрібна й незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має прекрасний зовнішній вигляд, оснащена 5-шаровим капсульної дном і відрізняється високою міцністю і довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля буде служити Вам дуже довго і принесе тільки задоволення від використання.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Кришка: жароміцне скло.
Внутрішній діаметр: 18см. Висота: 10см. Об'єм: 2,4 л
Тип дна: 5-х шарове індукційне.
Мірна шкала: є.
Спосіб кріплення ручок: клепочное з'єднання.
Тип ручок: порожнисті.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Обробка металу: дзеркальний/сатин.
Тип плити: електрична, склокерамічна, індукційна, газова.
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Особливості:
- виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, не піддається корозії і потьмяніння
- ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зносу
- має 5-шарове капсульне дно
- відрізняється високою теплопровідністю і розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання і тривале утримання тепла
- з'єднання ручок виконано клепковим способом
- на кришці передбачено отвір для виходу пари
- зовнішня поверхня з дзеркально-сатиновою поліруванням
- підходить для всіх видів плит
- підходить для миття в посудомийній машині
Догляд:
- перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики і елементи упаковки, ретельно вимити і просушити
- після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити і просушити
- не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби і металеві щітки
Використання та правила безпеки:
- не піддавати різким змінам температури
- не залишати порожню каструлю на вогні
- уникати потрапляння полум'я на ручку і бічні стінки
- не використовувати гострі металеві аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2.4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 2.4 л |
- Ціна: 999 ₴









