
Каструля з неіржавкої сталі Kamille 2.4 л зі скляною кришкою (KM-5854)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5855
Каструля Kamille — потрібна та незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів із використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має прекрасний зовнішній вигляд, обладнана 5-шаровим капсульним дном і вирізняється високою міцністю й довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям каструля слугуватиме Вам дуже довго та принесе тільки задоволення від використання.
Матеріал: неіржавка сталь.
Кришка: жароміцне скло.
Внутрішній діаметр: 18 см. Висота: 10см. Об'єм: 2,4л
Тип дна: 5-шарове індукційне.
Мірна шкала: є.
Спосіб кріплення ручок: клепкове з'єднання.
Тип ручок: порожнисті.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Оздоблення металу: дзеркальний/сатин.
Тип плити: електрична, склокерамічна, індукційна, газова.
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Особливості:
виготовлена з високоміцної неіржавкої сталі, не схильна до корозії та потемніння.
ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зношування.
має 5-шарове капсульне дно.
вирізняється високою теплопровідністю й розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання та тривале утримання тепла.
з'єднання ручок зроблене клепковим способом
на кришці передбачений отвір для виходу пари
зовнішня поверхня з дзеркально-сатиновим поліруванням
підходить для всіх різновидів плит
підходить для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики й елементи паковання, ретельно вимити та просушити.
після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити та просушити
не рекомендується використовувати абразивні мийні засоби та металеві щітки
Використання та правила безпеки:
не піддавати різким змінам температури
не залишати порожню каструлю на вогні
уникати потрапляння полум'я на ручку й бічні стінки
не використовувати гострі металеві аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 3.1 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 3.1 л |
- Ціна: 1 099 ₴










