
Каструля-казан з литого алюмінію Kamille 2.3 л з мармуровим антипригарним покриттям і кришкою (KM-4404)
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-4404
Каструля з антипригарним покриттям "мармур" Kamille — ексклюзивне пропонування нашого інтернет-магазину. Завдяки міцному антипригарному покриттю такий котел стійкий до механічних впливів, завдяки чому неабияк збільшується термін його експлуатації. Каструля нагрівається рівномірно, не створюючи перегріті зони та холодні краї, навіть у тих випадках, коли процес приготування їжі йде на невеликому вогні. Унаслідок цього скорочується час приготування страви та зменшується ризик їсти суміш недосмаженої або пересмаженої їжі. Вже після першого використання каструлі з антипригарним покриттям Ви будете дивуватися, як могли обходитися без нього раніше.
Матеріал: литий алюміній.
Кришка: жароміцне скло.
Об'єм: 2,3 л
Внутрішній діаметр: 20 см.,
Висота: 8,5 см.
Антипригарне покриття: мармур.
Тип дна: багатошарове.
Мірна шкала: ні.
Тип ручок: литі (цільнолиті).
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Колір: чорний.
Особливості:
сучасний стильний дизайн
чудові антипригарні якості
кришка з отвором для випуску пари та металевим обідком, що запобігає сколи
ручка з покриттям soft-touch
абсолютна безпека для здоров'я людини
вирізняється високою міцністю й довговічністю
простий і зручний у використанні
Використання:
на індукційній плиті
на склянокерамічній плитці
на електричній плиті
на газовій плиті
в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 8.5 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 2.3 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 2.3 л |
- Ціна: 799 ₴









