
Каструля із нержавіючої сталі Kamille 6.5 л зі скляною кришкою (KM-5624S)
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5624S
Каструля Kamille – потрібна та незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів із використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має чудовий зовнішній вигляд, оснащена 5-шаровим капсульним дном і відрізняється високою міцністю та довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля буде служити Вам дуже довго і принесе лише задоволення від використання.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Кришка: жароміцне скло.
Внутрішній діаметр: 24 см. Висота: 14,5 см. Об'єм: 6,5 л
Тип дна: 5-х шарове індукційне.
Мірна шкала: є.
Спосіб кріплення ручок: клепове з'єднання.
Тип ручок: порожнисті.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Оздоблення металу: дзеркальний
Тип плити: електрична, склокерамічна, газова, індукційна.
Підходить для миття у посудомийній машині: так.
особливості:
виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, не піддається корозії та потьмянінню.
ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зношування.
має 5-шарове капсульне дно.
відрізняється високою теплопровідністю та розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання та тривале утримання тепла.
з'єднання ручок виконано клепковим способом
на кришці передбачено отвір для виходу пари
зовнішня поверхня із дзеркально-сатиновим поліруванням
підходить для всіх видів плит
підходить для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики та елементи упаковки, ретельно вимити та просушити.
після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити та просушити
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби та металеві щітки
Використання та правила безпеки:
не піддавати різким змінам температури
не залишати порожню каструлю на вогні
уникати попадання полум'я на ручку та бічні стінки
не використовувати гострі металеві аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота каструлі без кришки | 14.5 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 6.5 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.5 л |
- Ціна: 999 ₴








