
Хлібниця Kamille 36 см із бамбукового волокна з бамбуковою кришкою Квіти (KM-1130CV)
549 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM-1130CV
Як відомо, «Хліб усьому голова» та поважно ставитися до нього з повагою завжди, в тому числі, це стосується і місця його безпосереднього зберігання. Щоб продовжити термін хлібної життя, хтось використовує поліетиленові пакети, хтось- шухлядки шаф, зустрічаються навіть любителі зберігати хліб у холодильнику або розвішувати у пакетах за дверним ручкам. Але самий надійний і перевірений спосіб зберігання хліба – це гарна і якісна ХЛІБНИЦЯ , яка чудово впишеться у Ваш кухонний інтер'єр
Матеріал:
бамбукове волокно - 65 %, кукурудзяна волокно - 15%, меламін - 20%.
кришка з бамбук.
Розмір, см:36*20.2*13.5 см
Особливості:
чудово зберігає свіжість і смакові якості хлібобулочних виробів
сучасний естетичний дизайн
відрізняється високою міцністю і довговічністю
проста і зручна у використанні
не придатна для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики і елементи упаковки, ретельно протерти виріб
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби і металеві щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 13.5 см |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20.2 см |
- Ціна: 549 ₴







