
Форма керамічна для запікання Kamille 2.4 л з корзинкою з ротанга 41*20*6 см (KM-6303)
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-6303
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна прямокутна форма для запікання. Зручна у використанні і надійна завдяки інноваційним технологіям виробництва. Об'ємом 2.4 л. З високими краями, вона підійде як для м'ясних страв так і для приготування запіканок. Цікавий дизайн дозволить даної формі стати прикрасою будь-якого святкового столу а ротангові підставка не тільки красиво доповнить форму , а й послужить практичну службу, дозволивши відразу з духовки ставити форму на стіл, не боячись пошкодити покриття.
Форма: прямокутна.
Матеріал: жароміцна кераміка.
Об'єм: 2.4 л
Розміри: 41*20*6 см
Додаток: ротанговий кошик.
Тип духовки: газова, електрична.
Використання в мікрохвильовій: так.
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Загальний об`єм форми | 2400 мл |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



