
Каструля з кришкою Ofenbach 6.5 л з литого алюмінію з антипригарним покриттям та для індукції та газу (100502)
1 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100502
Каструля з антиприагрним покриттям "snow marble" Ofenbach - ексклюзивна пропозиція нашого інтернет-магазину. Завдяки міцному антипригарному покриттю такий сотейник стійкий до механічних впливів, за рахунок чого значно збільшується термін його служби. Каструля нагрівається рівномірно, не створюючи перегрітих ділянок і холодних країв, навіть у тих випадках, коли процес приготування їжі йде на невеликому вогні. В результаті скорочується час приготування страви та зменшується ризик їсти суміш недосмаженої або пересмаженої їжі. Вже після першого використання каструлі з антипригарним покриттям Ви дивуватиметеся, як могли обходитись без нього раніше.
Тип: Каструля з кришкою.
Розмір: 28 * 12,5 см.
Об'єм: 6,5 L.
Матеріал: алюміній.
Колір: сніжний мармур.
Кришка: із термостійкого скла 3,5 mm.
Без PFOA, свинцю та кадмію.
З антипригарним покриттям "Snow marble" та індукційним дном.
З 3-х шаровим мармуровим покриттям.
Можна мити в посудомийній машині.
Перед першим використанням промити.
Не використовуйте для чищення абразивні чи їдкі речовини.
особливості:
сучасний стильний дизайн
відмінні антипригарні якості
кришка з отвором для випуску пари та металевим обідком, що запобігає сколам
ручка з покриттям "soft-touch"
абсолютна безпека для здоров'я людини
відрізняється високою міцністю та довговічністю
простий та зручний у використанні
Використання:
на індукційній плиті
на скло-керамічній плиті
на електричній плиті
на газовій плиті
у посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 12.5 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 6.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.5 л |
- Ціна: 1 375 ₴









