
Хлібниця Ofenbach Срібло 43.5х27х18см із нержавіючої сталі (100801)
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100801
Як відомо «Хліб усьому голова» і важливо ставитися до нього з повагою завжди, в тому числі це стосується і місця його безпосереднього зберігання. Щоб продовжити термін хлібного життя, хтось використовує поліетиленові пакети, хтось — шухляди шаф, зустрічаються навіть любителі зберігати хліб у холодильнику або розвішувати його в пакетах по дверних ручках. Але найнадійніший і перевірений спосіб зберігання хліба – це гарна та якісна ХЛІБНИЦЯ , яка чудово впишеться у Ваш кухонний інтер'єр
Матеріал:
нержавіюча сталь
Розмір, см: 43.5х27х18
Колір: срібло
особливості:
чудово зберігає свіжість та смакові якості хлібобулочних виробів.
сучасний естетичний дизайн
відрізняється високою міцністю та довговічністю
проста та зручна у використанні
не придатна для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики та елементи упаковки, ретельно протерти виріб
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби та металеві щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 43.5 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 975 ₴









