
Хлібниця Ofenbach Чорна 56х39.5х48 см бамбук/пластик (100803)
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100803
Як відомо «Хліб усьому голова» і важливо ставитися до нього з повагою завжди, в тому числі це стосується і місця його безпосереднього зберігання. Щоб продовжити термін хлібного життя, хтось використовує поліетиленові пакети, хтось — шухляди шаф, зустрічаються навіть любителі зберігати хліб у холодильнику або розвішувати його в пакетах по дверних ручках. Але найнадійніший і перевірений спосіб зберігання хліба – це гарна та якісна ХЛІБНИЦЯ , яка чудово впишеться у Ваш кухонний інтер'єр
Матеріал:
Бамбук
Пластик
Розмір, див: 56х39.5х48см
Колір чорний
особливості:
чудово зберігає свіжість та смакові якості хлібобулочних виробів.
сучасний естетичний дизайн
відрізняється високою міцністю та довговічністю
проста та зручна у використанні
не придатна для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики та елементи упаковки, ретельно протерти виріб
не рекомендується використовувати абразивні миючі засоби та металеві щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 56 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 39.5 см |
- Ціна: 1 250 ₴









