
Камінь точильний комбінований двосторонній Samura зернистість 240/800 (SCS-280/C)
1 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: SCS-280/C
Двосторонній точильний водяний камінь на гумовій підставці. Призначений для відновлення правильного кута заточування та форми ріжучої кромки ножа. Якщо лезо ножа в поганому стані, почніть заточування з каменю зернистістю 240. Якщо стан леза — середній, скористайтеся каменем із зернистістю 800. Гумова підставка запобігає ковзанню каменю по поверхні.
Загальні характеристики:
Гумова накладка проти ковзання
Вага, гр.: 556
Довжина, мм: 185
Ширина (глибина), мм: 65
Товщина мм: 32
Зернистість, грит (1 бік): 240
Зернистість, грит (2 сторони): 800
Тип каменю (заточувального пристрою): водний
Всі заточувальні камені Самура виготовлені з високоякісного корунду. Для різних операцій використовують каміння певної зернистості:
Грубе заточення – 240 – 600 грит
Чистове стандартне заточування – 600 – 2 000 грит
Виправлення шорсткостей - 3000 - 5000 грит
Полірування та остаточне шліфування ножа – 6000 – 8000 грит
Перед початком роботи водяний камінь необхідно ретельно зволожити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Вага | 556 г |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
- Ціна: 1 849 ₴



