Серед обов'язкових кухонних атрибутів одне з почесних місць має займати сушарка для посуду, яка позбавить Вас від нудного протирання посуду рушником.
Тип сушки: настільна.
Кількість рівнів сушіння: один.
Розміри: 43,5х15,5х32,5 см
Матеріал: алюміній із матовим чорним покриттям.
Наявність піддону є.
Кількість піддонів: 1.
Матеріал піддону: пластик.
Колір піддону: чорний глянсовий.
Додатки: підставка для столових приладів, підставка для чашок.
особливості:
допомагає заощаджувати місце на кухні
знімний піддон дозволяє легко видаляти надлишок води.
додаткові частини можна використовувати окремо
проста і зручна у використанні та догляді
доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Забарвлення |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


