
Сушарка для посуду Kamille 52х32х13 см із хромованої сталі з піддоном Зелена (KM-0761A)
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-0761A
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серед обов'язкових кухонних атрибутів одне з почесних місць має займати сушарка для посуду, яка позбавить Вас від нудного протирання посуду рушником.
Тип сушки: настільна.
Кількість рівнів сушіння: один.
Розміри: 52х32х13 см
Матеріал: сталь хромована
Наявність піддону є.
Кількість піддонів: 1.
Матеріал піддону: пластик.
Колір піддону: Зелений
Доповнення: підвіска для столових приладів.
Упаковка: ярлик, пе-пакет.
особливості:
допомагає заощаджувати місце на кухні
знімний піддон дозволяє легко видаляти надлишок води.
додаткові частини можна використовувати окремо
проста і зручна у використанні та догляді
доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



