
Сушарка для посуду Kamille 55х24,5х37 см із хромованої сталі з піддоном Зелена (KM-0762A)
949 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM-0762A
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серед обов'язкових кухонних атрибутів одне з почесних місць має займати сушарка для посуду, яка позбавить Вас від нудного протирання посуду рушником.
Матеріал: сталь із хромованим покриттям
Комплект включає: один пластиковий піддон, підставку для ложок та виделок, тримач для склянок.
Тип сушіння: настільна
Кількість рівнів: два
Колір піддону: зелений
Розмір, див: 55*24,5*37
особливості:
допомагає заощаджувати місце на кухні
знімний піддон дозволяє легко видаляти надлишок води.
додаткові частини можна використовувати окремо
проста і зручна у використанні та догляді
доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









