
Дошка обробна термопластикова з антибактеріальним покриттям Samura Fusion фіолетова (SF-02V)
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: SF-02V
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Артикул: SF-02V
- Назва серії: Fusion
- Призначення: дошки обробні
- Вес, гр.: 250
- Довжина, мм: 380
- Ширина (глибина), мм: 250
- Товщина, мм: 3
- Матеріал: термопластичний поліуретан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samura |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ручка | Є |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, гру | 250 |
| Матеріал | Термопластичний поліуретан |
| Призначення | Дошка обробна |
| Особливості | Термопластик — пружна основа для кулінарних експериментів. Цей матеріал дуже зносостійкий, хімічно нейтральний, не схильний до утворення дефектів і не залишає на продуктах посмаку. |
| Серія | Fusion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


