
Форма керамічна для запікання Kamille 3.6 л 39.5*26*6.5 см (KM-6111)
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-6111
Форми для запікання з жаростійкої кераміки відрізняються високою якістю і стильним дизайном. У таких формах можна не тільки готувати, але і подавати страви на стіл. Кераміка буде зберігати тепло, а аромат збуджувати апетит у присутніх. Керамічний посуд додасть нотку «домашності», створить атмосферу затишку і комфорту. Ви згадайте смачні страви Ваших бабусь, які готувалися в керамічних горщиках у великій печі. Ваші близькі неодмінно оцінять їжу з керамічного посуду.
Матеріал: кераміка.
Форма: прямокутна.
Объем: 3,6 л
Размер: 39.5*26*6.5 см
Колір: білий.
Тип духовки/плити: газова або електрична.
Використання в мікрохвильовій: так.
Підходить для миття в посудомийній машині: так.
Особливості:
стінки нагріваються повільно і рівномірно, за рахунок чого їжа в них нудиться, зберігаючи всі вітаміни та поживні речовини
можна використовувати в духовці, мікрохвильовій печі і просто для зберігання продуктів в холодильнику
легко піддається чищенню
придатна для миття в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота стінок | 65 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Загальний об`єм форми | 3600 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 1 250 ₴




