
Гриль, сендвічниця, вафельниця, Kingberg 3-в-1 (KB-2046)
1 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: KB-2046
Гриль, сендвічниця, вафельниця, Kingberg KB-2046 3-в-1
Призначення:
Гриль контактний (притискний)
Бутербродниця (сендвічниця, тостер трикутнички)
Вафельниця (товсті бельгійські вафлі, вони ж віденські, брюссельські, гофре)
Що можна приготувати:
"Вафлі гофре" - приготування ароматних брюссельських або бельгійських вафель, які стануть чудовим десертом, або замінять на сніданок звичні оладки.
«Сендвічі» ― використовуючи тостерний хліб прямокутної форми, ви приготуєте справжні англійські сендвічі з начинками. Під час приготування вони поділяються на гарні трикутні шматочки.
"Гриль" ― універсальна насадка. Її ребриста поверхня створює апетитний малюнок у вигляді смуг. Підрум'янити сосиски, шматочки хліба, лаваш і навіть приготувати яєчню – ті небагато речей, які може справжній гриль.
Завдяки якісному антипригарному покриттю забезпечується тривалий експлуатаційний період та запобігає пригоранню продуктів. Даний пристрій є ідеальним вибором не тільки для смаження, але й для гасіння, розігріву та випічки.
Прилад має безліч позитивних особливостей, які дозволять повною мірою реалізувати кулінарний потенціал:
Корпус з нержавіючої сталі з функціональністю вентиляційного охолодження
Три види насадок
Розмір насадок: 13 на 22 см
Антипригарне покриття-форми;
Легко очистити;
Пластини для виготовлення Гриля; Сендвічі; Товстих вафель
Ручки із теплоізоляцією;
Ручко-замкова система;
Запобіжний термовимикач та термозапобіжник;
2 контрольні лампи для живлення та обігріву;
Вертикальна основа для зберігання;
Потужність 800 Вт;
Електроживлення 220-230В, 50-60 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingberg |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 130 мм |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від вітру | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Антипригарне покриття | Є |
| Використання в духовці | Немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Кришка | є |
| Матеріал | Алюміній |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Знімна ручка | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 120 ₴










