Опис
Всі заточувальні камені Самура виготовлені з високоякісного корунду. Для різних операцій використовують камінці певної зернистості.
Грубе заточення – 240 – 600 грит
Чистове заточення – 600 – 2 000 грит
Виправлення шорсткостей - 3000 - 5000 грит
Полірування та остаточне шліфування ножа – 6000 – 8000 грит
Характеристики:
Довжина (мм): 240
Зернистість: 1000/3000 Грит
Ширина (мм): 80
Товщина (мм): 40
Розмір пакування (см): 25×8.3×4.3
Вага нетто (г): 616
Вага брутто (г): 648
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 616 г |
| Виробник | Samura |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ножів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип каменю (заточкового пристосування) | Водний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴




