
Набір обробних дощок на підставці Kamille 5 предметів із пластику 37х23х0,6 см (KM-10080)
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM-10080
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір обробник дошок на підставці 5 предметів Kamille KM-10080
Призначені для оброблення, шаткування та нарізування продуктів. Під час нарізування продуктів не ковзають по поверхні, не вбирають рідини та запахи, легко миються. Робоча поверхня кухонної дошки не пошкоджує край ножа, леза ножів не тупляться, і дозволить уберегти стіл від пошкоджень.
Характеристика:
- Вид: Обробні дошки
- Тип постачання: Набір
- Матеріал: Пластик
- Кількість предметів в наборі: 5 шт
- Комплектація: Дошки - 4 шт, підставка - 1 шт
- Розмір: 37х23х0,6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴










