Обробна дошка Kamille KM-10081 виготовлена з комбінації міцного пластику та акації, стійкого, антибактеріального, натурального матеріалу, який надзвичайно щадний для ножів.
Дошка має зручну ручку, завдяки якій можна легко переносити нарізані вироби та розвішувати у відведеному місці.
Естетичний вигляд і практичність наших дощок зроблять приготування їжі ще приємнішим. Відкрийте кулінарні можливості Kamille сьогодні!
Особливості продукту:
з натуральної акації та пластику
зручна ручка вгорі
не вбирає запахи
двостороння
швидко сохне
легко підтримувати у чистоті
розміри: 40х22х1,3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴





