
Каструля Edenberg із нержавіючої сталі 10.4 л з металевою кришкою 28х17см (EB-3761)
1 968,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-3761
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посуд Edenberg виготовляється із сучасних матеріалів із застосуванням останніх інновацій, що дає змогу використовувати цей посуд упродовж довгого часу без втрати споживчих характеристик.
Каструля з нержавіючої сталі з кришкою виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10. Дно багатошарове, термоакумулювальне не деформується, забезпечує рівномірну теплопровідність, швидкий розподіл і тривале утримання тепла, завдяки чому неабияк знижується ризик пригорання їжі.
Клепані ручки, що не нагріваються, з нержавіючої сталі. Кришка із нержавіючої сталі.
Особливості:
- Дзеркальне полірування;
- Швидкий розподіл і тривале утримання тепла, їжа не пригоряє
- Клепані ручки, що не нагріваються, з нержавіючої сталі, срібний колір;
- Підходить для всіх джерел тепла, включно з індукційними плитами;
- Можна мити в посудомийній машині;
- Легко чиститься;
- Довгий термін експлуатації.
Розміри:
- 28х17 см
Об'єм:
- 10.4 літри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 17 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сталевий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 10.4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Потовщене дно | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968,75 ₴

