-20%

Каструля Edenberg із нержавіючої сталі 13.6 л з металевою кришкою 32х17см (EB-3763)
2 093,75 ₴
1 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-3763
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посуд Edenberg виготовляється із сучасних матеріалів із застосуванням останніх інновацій, що дає змогу використовувати цей посуд упродовж довгого часу без втрати споживчих характеристик.
Каструля з нержавіючої сталі з кришкою виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10. Дно багатошарове, термоакумулювальне не деформується, забезпечує рівномірну теплопровідність, швидкий розподіл і тривале утримання тепла, завдяки чому неабияк знижується ризик пригорання їжі.
Клепані ручки, що не нагріваються, з нержавіючої сталі. Кришка із нержавіючої сталі.
Особливості:
- Дзеркальне полірування;
- Швидкий розподіл і тривале утримання тепла, їжа не пригоряє
- Клепані ручки, що не нагріваються, з нержавіючої сталі, срібний колір;
- Підходить для всіх джерел тепла, включно з індукційними плитами;
- Можна мити в посудомийній машині;
- Легко чиститься;
- Довгий термін експлуатації.
Об'єм:
- 13.6 літри
Розмір:
- 32х17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 32 см |
| Висота каструлі без кришки | 17 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сталевий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 13.6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 32 см |
| Потовщене дно | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴

