
Каструля висока з нержавіючої сталі універсальна для спаржі Kamille 4 л зі скляною кришкою (KM-5850)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-5850
Містка універсальна каструля для спаржі Kamille 4 л 16*21 см з нержавіючої сталі з друшляком.
Каструля Kamille – потрібна та незамінна річ на Вашій кухні. Каструля виготовлена з якісних матеріалів із використанням сучасних технологій виробництва. Така каструля має чудовий зовнішній вигляд, оснащена 5-шаровим капсульним дном і відрізняється високою міцністю та довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля служитиме Вам дуже довго і принесе лише задоволення від використання.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Матеріал кришки: жароміцне скло.
Об'єм: 4 л.
Розмір: Ø16*21 см (каструля), Ø14*19,5 см (друшляк).
Тип дна: капсульне.
Мірна шкала: так.
Спосіб кріплення ручок: клепове з'єднання.
Тип ручок: порожнисті.
Кришка з отвором для виходу пари: так.
Оздоблення металу: дзеркальне.
Тип плити: електрична, склокерамічна, газова, індукційна.
Підходить для миття у посудомийній машині: так.
Упаковка: кольорова картонна коробка 23,5*21*19 див.
Особливості:
виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, не піддається корозії та потьмянінню.
ідеальна для інтенсивного використання, стійка до зношування.
відрізняється високою теплопровідністю та розподілом температури, що забезпечує швидке нагрівання та тривале утримання тепла
з'єднання ручок виконано клепковим способом
на кришці передбачено отвір для виходу пари
зовнішня поверхня із дзеркально-сатиновим поліруванням
підходить для всіх видів плит
Характеристики
Місткість, л
4
Матеріал
Нержавіюча сталь
Сумісність із джерелами тепла
Усі види плит
Тип
Традиційна каструля
Кришка
Скляна
Внутрішнє покриття
Без антипригарного покриття
Особливості
Отвір на кришці для виходу пари
Матеріал ручок
Нержавіюча сталь
Матеріал кришки
Скло
Тип кріплення ручок
Точкове зварювання
Колір
Сріблястий
Можна мити в посудомийній машині
Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 21 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
- Ціна: 1 099 ₴







