Серед обов'язкових кухонних атрибутів одне з почесних місць має займати сушарка для посуду, яка позбавить Вас нудного протирання посуду рушником. Міцна та дуже зручна та функціональна сушка для посуду буде необхідним предметом на вашій кухні. Оптимальний розмір цієї сушки для посуду підійде саме вам. Сушка для посуду виготовлена з екологічно чистих та дуже якісних матеріалів. Чистити її дуже легко та зручно, що також є її безумовним плюсом.
Характеристики Сушка для посуду Kamille KM-0756
Тип сушки: настільна.
Кількість рівнів сушіння: один
Розміри: 43,5 х15, 5х32, 5 см.
Матеріал: алюміній
Кількість піддонів: 1.
Матеріал піддону: пластик.
Колір піддону: чорний.
Упаковка: кольорова картонна коробка
Допомагає заощаджувати місце на кухні
Знімний піддон дозволяє легко видаляти надлишок води.
Додаткові частини можна використовувати окремо
Проста та зручна у використанні та догляді
Доповнення підставка для столових приладів
Доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики
Тип сушарки
Настільна
Колір
Чорний
Матеріал
Алюміній
Кількість рівнів сушарки
Однорівневі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 43.5 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 099 ₴











